ANC BEREKET 

Başarımızın anahtarı titiz, temiz ve kaliteli hizmet sunmak

ANC BEREKET `in Doğuşu


  1980`li yılların sonlarına doğru üç kardeş olarak çıktığımız bu yolda neredeyse tüm Türkiye`yi gezerek ;

" Hem tecrübe, hem de insan daha iyi ne ister"  felsefesinde yol aldık ve 1995 yılında işçi olarak çalıştığımız fırını satın alarak ilk işyerimizi , zamanla 2000 yılında il pastanemizi, 2004 yılında ilk kafemizi Bursa Mudanya ilçesinde açtık.

 Her alanda gelişme göstererek bilgi birikimi, tecrübe ve en önemlisi olan müşteri güvenirliliğini kazanarak, onlarınvermiş olduğu güçle ilerlemeye devam ederek Bursa Nilüfer ilçesinde kafe, pastane ve fırın bir arada olarak bir işletme daha hizmetinize sunduk. Halen daha şübelerimizle beraber aynı hizmet, aynı kalite, aynı hijyen ve şaşmaz güvenle yola devam etmekteyiz.

 Amacımız hakettiğimiz süre boyunca sizlere daha çok hizmet sunmaktır.


Ahmet, Necmi ve Cengiz DEMİR kardeşler olarak teşekkür ederiz...

VİZYON

Paranın sonlarda yer aldığı ve hizmet ile samimiyetin baş aldığı listemizle ANC BEREKET ailesi olarak daha geniş alanlara yönelmek, samimiyet, güvenilirlik kalite anlayışımızla örnek alınan tüketici haklarına ve isteklerine daima saygılı olan takım çalışmasına ve aile ortamının verdiği sıaklıktan gelen güce inanan, hedeflerle çalışıp üretken kadroyla ve insan sevgisiyle büyüyen bir kurum olmaktır.


MİSYON

Kocaman bir aile olarak her alanda sürekli gelişen ve yenilenen hizmet sunmak. Bilgi, teknoloji ve tecrübelerimizi arttırmak. Yöresel, bölgesel ve ülke çapında her türlü güzel gelişmelere katkıda bulunmak. Standartların hep bir üst katına çıkmak, müşterilerimizin her türlü beklentilerini en üst seviyede karşılamak ANC BEREKET `in kocaman bir aile ve güvenilir bir marka olduğunu duyurmak...

Bizi Takip Ediniz !